Żaluzje aluminiowe

Najpopularniejszy rodzaj żaluzji wewnętrznych. Swoją popularność żaluzje aluminiowe zawdzięczają dużej trwałości, bardzo dobrym parametrom izolacyjnym oraz atrakcyjnej cenie w porównaniu z innymi rodzajami rolet i żaluzji.

Żaluzje aluminiowe to połączenie prostoty konstrukcji i bardzo długiej żywotności. Charakteryzują się bardzo dobrą izolacją termiczną. Powodują odbijanie aż 70% promieniowania słonecznego powodując w czasie upałów spadek temperatury nawet o ok. 7 stopni Celcjusza. Podczas mrozów zasłonięte żaluzje zapobiegają utracie ciepła.

Listewkami żaluzji można precyzyjnie regulować dozując w ten sposób ilość wpuszczanego światła. Bardzo duży wybór kolorów żaluzji daje możliwość dopasowania żaluzji do każdego rodzaju wnętrza. Nasza oferta to min. żaluzje aluminiowe o szerokości listewek 16 mm i 25 mm, 50 mm.

Chcąc zaoferować żaluzje z jak najlepszym zaciemnieniem, wprowadziliśmy do produkcji żaluzje w wersji „bezotworowej”, które różnią się od zwyczajnych żaluzji brakiem otworów na drabinkę we wszystkich listkach, które są obecne w zwyczajnej żaluzji.

Czas oczekiwania na wszystkie wymienione rodzaje żaluzji wynosi ok. 1 – 3 dni od daty zamówienia.