Rolety wewnętrzne

Światło to życie. To światło z zewnątrz tworzy ramy dla życia wewnątrz. Światło kształtuje nastrój pomieszczenia i zmienia jego wygląd z minuty na minutę, przez całą dobę. Światło obecne jest w pomieszczeniu przez cały dzień, aż do zmierzchu. Dopływ światła dziennego możemy regulować wg naszych indywidualnych potrzeb i życzeń zakładając na oknach np. rolety.

Pragniemy Państwu zaoferować rolety wewnętrzne, które ze względu na wielką paletę barw i wzorów oraz różnorodność stylów odpowiadających najnowszym trendom w urządzaniu wnętrz, zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusty. Unikalne wzornictwo i oryginalny styl oferowanych przez nas rolet wewnętrznych materiałowych sprawia, że doskonale pasują do każdego wystroju wnętrza. Oferujemy wyjątkowe i indywidualnie zaprojektowane rolety wewnętrzne dopracowane do ostatniego szczegółu. Nasza oferta zawiera ekskluzywne i sprawdzone testami jakościowymi tkaniny i rozwiązania, które są zgodne ze światowymi standardami. Dysponujemy katalogami tkanin, które możemy zaprezentować w Państwa wnętrzu, dokonując jednocześnie pomiarów okien. Tkaniny są nieustannie aktualizowane, dlatego zawsze oferujemy najnowsze kolekcje, które podążają za trendami. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości tkaniny różnego rodzaju – począwszy od czystej bawełny i czystego poliestru aż po różnego rodzaju mieszanki i zaciemniające oraz trudnopalne tkaniny techniczne.

Każdą roletę przygotowujemy indywidualnie na wymiar. Wszystkie rolety są wykonywane ręcznie w celu zapewnienia możliwie najwyższej jakości i całkowicie indywidualnego wyrazu. W rezultacie powstają wyjątkowe rolety specjalnie zaprojektowane, by pasowały do wnętrza biorąc pod uwagę jego kolorystykę oraz styl. Gotowe rolety na życzenie instalujemy.