Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne zwiększają bezpieczeństwo, stanowiąc barierę dla nieproszonych gości, gwarantują prywatność, zapewniają poczucie przytulności przez całkowite zaciemnienie i redukcję hałasu. Zimą stanowią dodatkową izolację termiczną, pozwalającą na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania, a latem chronią przed promieniami słonecznymi dając półmrok i przyjemny chłód.  Innowacyjne rozwiązania techniczne i wysoka jakość wykonania gwarantują trwałość i niezawodność na długie lata. Duży wybór skrzynek, prowadnic, pancerzy i ich kolorów wg palety RAL oraz drewnopodobne spełniają wszystkie oczekiwania Klientów. Powłoki lakiernicze charakteryzują się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych.

SYSTEM  TRADYCYJNY – ADAPTACYJNY

Przeznaczony do stosowania w istniejących budynkach. Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeżnicy. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym i jest dopasowana do wyglądu budynku.

 

 

 

SYSTEM PODTYNKOWY INTEGRO

System do zastosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących (po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża). Zapewnia on optymalne rozwiązanie projektantom i budowniczym. Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna, a pozostałe elementy, czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien. Elementy podtynkowe systemu Integro nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, toteż nie naruszają bilansu energetycznego budynku.